ZDE NAJDETE TERMÍNY KEMPŮ, AKADEMIÍ A DĚTSKÝCH AKCÍ PRO ROK 2022. 

POUKAZY NAJDETE V SEKCI "POUKAZY". TY MŮŽETE DAROVAT NA JAKOUKOLI NAŠI SLUŽBU (CELÝ KEMP, NEBO JEN ČÁST, TAKÉ SOUKROMÉ LEKCE VE VOLITELNÉ DÉLCE, S VOLITELNÝM MÍSTEM KONÁNÍ, NEBO TŘEBA FORMOU KREDITU, ZA KTERÝ SI OBDAROVANÁ/Ý VYBERE SVOU AKTIVITU SÁM).

 

VÁŠ TÝM KOLONA

KEMPY

VLAJKOVÁ LOĎ KOLONA PROJEKTU. 4-6 DENNÍ KEMPY S KOMPLETNÍMI SLUŽBAMI (VÝUKA, UBYTOVÁNÍ, PROGRAM, STRAVA...) SE SPECIFICKÝM ZÁŽITKOVÝM PROGRAMEM. RŮZNÉ LOKALITY, RŮZNÉ OBTÍŽNOSTI. POŘÁDNÝ ZÁŽITEK! 

PRO LETOŠNÍ SEZÓNU UŽ DALŠÍ KEMPY VYPSANÉ NEMÁME. NA TERMÍNY PRO ROK 2023 SE MŮŽETE TĚŠIT NA PODZIM.

AKADEMIE

JEDNO/DVOU DENNÍ TÉMATICKY ZAMĚŘENÉ KURZY BĚHEM CELÉ SEZÓNY. VŽDY VÍKENDOVÉ DNY, RŮZNÉ LOKALITY. TERMÍNY BUDOU POSTUPNĚ PŘIBÝVAT.

 • KolOna akademie - Trailování na Plešivci - pokročilí
  20. 8. 9:00 – 21. 8. 13:00
  Merklín, 363 01 Merklín, Česko
  Jedno/dvou denní kurz s Térou pro všechny, co mají rádi trailové ježdění. Od zopakování základů, především k pokročilému ježdění. Projdeme jednotlivé prvky trailů na Plešivci a naučíme se jak plynule, bezpečně a bez obav zvládat jízdu v takovém terénu. 1 den: 1500,-; Zvýhodněné 2 dny: 2500,-.

PRO DĚTI

AKCE PRO VAŠE POTOMKY. 2-4 DENNÍ KURZY, KEMPY, TÁBORY. TYTO AKCE SPOLUPOŘÁDÁME S KRKONOŠSKOU BAJKOVNOU VE ŠPINDLEROVĚ MLÝNĚ. NEJLÉPE UDĚLÁTE, KDYŽ SE MRKNETE PŘÍMO K NIM: KRKONOŠSKÁ BAJKOVNA

 • KolOna kemp "Pro malé i velké sígry" - dětský příměstský tábor
  16. 8. 10:00 – 19. 8. 15:00
  Krkonošská Bajkovna, Bedřichov, 543 51 Špindlerův Mlýn, Česko
  Tento kemp je určen výhradně dětem ve věku 6-14 let. Formou příměstských táborů se vašich ratolestí ujmeme na 4 dny v Krkonoších. Naplánujte si dovolenou v okolí Špindlu a svěřte své děti do našich rukou. Uděláme z nich ty nejveselejší bajkery a bajkerky. Cena: 5.190,-