top of page

KolOna kemp "Na samotě u lesa" 5.-8.5.2023

Letos v květnu se opět vracíme na naši oblíbenou lokalitu Bike Arény Vsetín. Využijeme státního svátku a pošetříme vám den dovolené. Proto kemp začíná v pátek a končí v pondělí.

Hájenka Nivka nám poskytne jednoduché komorní zázemí stranou od lidí a přitom hned na trailech. Jedinečné místo s jedinečnou atmosférou plnou moravské srdečnosti.


Pojeď se rozjezdit a zlepšit si základy své jízdy, aby sis mohla léto užívat na plno bez strachů a obav z pádů. Kdo má dobré základy, může pak snadněji své dovednosti rozvíjet dál Kdo základy nemá, v budoucnu narazí.

Naším úkolem na Nivce bude vám dostat pod kůži základní i mírně pokročilé dovednosti, abyste uměly plynule, bezpečně a bez ztráty rychlosti zvládat modré až červené traily. Co vše stihneme a kam až se dostaneme je vždy jen a jen na vás.


Jezdíš po cyklostezkách a lesních cestách, nebo po modrých trailech, nebo si začínáš lehce pohrávat s červenými, ale stále tam necítíš jistotu? Pak je pro tebe tento kemp ideální.

Pokud by tě lákalo spíš pokročilé ježdění ve více rozbitém a prudším terénu, pak bychom ti doporučili spíše jiný kemp, ideálně ten na Plešivci, který proběhne v srpnu.


Pokud nezvládáš vyrazit na 4 dny a raději by ses vídala častěji, ale jen na chvíli o víkendu, pak je pro tebe ideálním řešením KOLONA KLUB. Více o něm se dozvíš v horní záložce KLUB.


Neboj se toho a pojeď s námi, protože zážitky jsou zaručeny!


Tvůj tým KOLONA


Comments


Recent Posts
Archive
bottom of page