První jarní kemp je za námi

Ani jsme se nenadáli a je po všem. Je to několik dní, co jsme na penzionu Kůlna v Jedovnici přivítali přes 20 milovnic kola. Počasí nám neskonale přálo, příroda byla v tom největším rozpuku, kuchař vyvářel s láskou, traily prášily a my tak měli ideální podmínky se vyřádit do sytosti. 

Holky byly statečné, oplývaly neskonalou důvěrou v náš tým a díky tomu jsme udělali všichni společně obrovský kus práce. No, u srdíček nás teď hřeje pocit, že zase dalších dvacet holek to bude roztáčet před zraky všech "nevěřících Tomášů" a skeptiků, kteří stále věří tomu naivnímu tvrzení, že holky neumí jezdit na kole... A my můžeme spokojeně, klidně spát, protože víme, že nám holky nebudou dělat ostudu. :-)

 

Bylo to perfektní, zvládli jsme to bez sebemenších problémů a ženy tak odjížděly v úterý se spokojenými úsměvy na rtech. 

 

I když je to loučení vždycky trochu smutné, my se už těšíme zase na to další... Tentokrát se totiž vydáme už s těmi ostřílenějšími do rakouského Zillertalu, kde nás bude hostit naše spojka Pája a její House4Elements.

 

Děkujeme všem zúčastněným za trpělivost, odhodlání a nasazení. Jste hvězdy!

 

 

Please reload

Recent Posts

January 20, 2020

Please reload

Archive
Please reload

©2016 KolOna kemp. Proudly created with Wix.com