Holčičácký víkend v Kérkonoších

Téra letos musela zrušit pár kempů, kvůli svému zranění, proto jí napadlo udělat takové holčičí setkání na konec sezóny přímo u ní doma, v Krkonoších a strávit společně alespoň jeden krásný víkend v krajině, která je její domácí půdou s ubytováním na penzionu přítelovy rodiny. Na konci září (27.-29.9.2019) bude jistě ještě krásné babí léto, přitom hory už nebudou tolik plné turistů. 

,,Žádné drilování, jen příjemný víkend v super společnosti ostatních bab, co mají rády kolo a přírodu stejně, jako my." Říká Téra Votavová. Ovšem, klidně může přijet i doprovod přijet i ti, kteří kolu až tolik neholdují, nebo jsou zrovna zraněni... Zkrátka jde o to si užít parádní víkend nabitý v první řadě ježděním, ale klidně i jinými druhy výletů a zábavy. Rozdělíme se do menších skupin, podle zaměření a obtížnosti. Někdo pojede dračit do terénu, někdo zase na krásný výlet plný výhledů a různých zastávek.

 

Bydlet budeme v penzionu U Königsmarků, který se nachází přímo na sjezdovce Bubákov, pod vrcholem Žalý. Klasická horská chalupa s velkou kuchyní a společenskou místností s kachlíkovými kamny a pípou s místním pivem. O snídaně a večeře se postarají kluci přímo tam a oběd si dáme vždy někde venku, na vrškách. 

Přijíždět můžete llibovolně jak kdo chcete, cenu za pobyt potom případně upravíme podle počtu nocí. Nícméně standard je nájezd v pátek 27.9. od 14.00 kdykoli a konec v neděli 29.9. odpoledne, po ježdění. 

 

Více informací, včetně přihlášky (RSVP) najdete přímo zde.

 

 

 

 

Please reload

Recent Posts

January 20, 2020

November 20, 2019

November 3, 2019

Please reload

Archive
Please reload

©2016 KolOna kemp. Proudly created with Wix.com